instagram studio wanted tweeter studio wanted vimeo studio wanted facebook studio wanted nahravacie studio studiowanted.sk nahravacie studio studiowanted.sk nahravacie studio studiowanted.sk nahravacie studio studiowanted.sk nahravacie studio studiowanted.sk nahravacie studio studiowanted.sk nahravacie studio studiowanted.sk
MIKROFÓNY
PREVODNÍKY A PREAMPY
MONITORING
NÁSTROJE PRÍSLUŠENSTVO
DAW / SOFTWARE
Rode K2
RME Fireface UFX+
PMC 6
Komplete Kontrol S88 MK2 88
Steinberg Cubase 12
Rode NT2a
M-Audio TAMPA
Washburn MG-20
Behringer C-2
Beyerdynamic DT 990 Edition 250 Ohm
Sennheiser ME66/K6
SONY MDR-7506
Neumann u87 ai
Beyerdynamic DT-770 Pro 80 Ohm
Universal Audio UAD-2 Satellite USB Octo
UAD SPHERE DLX
UAD SPHERE LX
UAD Ultimate 11
AUDIO PORFOLIO
SOUND DESIGN AND MUSIC BY STUDIO WANTED
SOUND DESIGN AND MUSIC BY STUDIO WANTED
SOUND DESIGN AND MUSIC BY STUDIO WANTED
SOUND DESIGN AND MUSIC BY STUDIO WANTED
RECORDED IN STUDIO WANTED
SOUND DESIGN AND MUSIC BY STUDIO WANTED
NAHRÁVACIE ŠTÚDIO Komplexné zvukové služby, jingle, filmová hudba, reklamné spoty, divadelná, scénická hudba, rap, hip hop, instrumental, pop, nahrávanie živých nástrojov, hudobné podklady rôznych žánrov, profesionálne nahrávanie zvuku aj v exteriéri. Mástering a obnova remáster starších skaldieb, hovorené slovo, audio knihy aj v cuzom jazyku. Voiceover americká angličtina, britská angličtina, čestina. španielčina, madarčina, ruština, francúzština a iné. Nahrávacie štúdio sa nachádza v Banskej Bystrici. Sme schopní skomponovať takmer akýkoľvek hudobný štýl, od jednoduchého hudobného podkladu, cez televízne reklamné spoty, zvukové efekty do filmov, až po filmovú hudbu.
AKO SA PRIPRAVIŤ DO ŠTÚDIA Do štúdia význam chodiť, len ak človek úplne jasnú predstavu o skladbe a je stopercentne pripravený, inak sa budeme všetci navzájom oberať o čas a výsledok nemusí vždy dopadnúť podľa očakávania. Základ je kvalitný záznam a hudobný podklad. Preto si do štúdia prineste svoje hudobné podklady v čo najvyššej možnej kvalite.
nahravacie studio studiowanted.sk nahravacie studio studiowanted.sk nahravacie studio studiowanted.sk

RECORDING STUDIO